سه شنبه ١ اسفند ١٤٠٢ :: ١٥:٥٨
رییس پارک علم و فناوری لرستان؛

انجمن های علمی دانشگاه لرستان به سطح فناوری و نوآوری ارتقا پیدا می کنند

در جلسه پارک علم و فناوری با معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان بر همکاری های فی مابین جهت ورود دانشجویان به حوزه نوآوری و فناوری تاکید شد.

انجمن های علمی دانشگاه لرستان  به سطح فناوری و نوآوری ارتقا پیدا می کنند

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، ظهر امروز (سه شنبه 1 اسفندماه) و با هدف بررسی راهکارهای همکاری‌های علمی و فرهنگی دوجانبه و تقویت نقش انجمن‌های علمی دانشگاه لرستان در فرهنگ سازی خلاقیت و فناوری، جلسه فی مابین این پارک با معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برگزار شد.

امین طاهری­ گراوند، رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به لزوم تقویت و ترویج اقتصاد مبتنی­ بر کارآفرینی، بر گسترش همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد.

وی نقش اقتصاد دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری را در کمک به نهادینه شدن فعالیت‌های فناور و دانش‌بنیان در جامعه بنیادی دانست و برای گسترش همکاری‌ها و همیاری‌های پارک با نظام آموزش عالی استان اعلام آمادگی نمود.

در این نشست، محمد حیاتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان نیز از افزایش همکاری‌ها با پارک علم و فناوری لرستان با هدف حمایت هرچه بیشتر از فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی و مشارکت هرچه بیشتر اساتید در فعالیت‌های دانش‌بنیان، استقبال کرد.

وی، وجود پارک علم و فناوری در استان را یک ظرفیت دانست که می‌تواند در رونق هرچه بیشتر فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه لرستان، اثرگذار باشد.

فاطمه احمدی، مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان نیز در گزارشی از وضعیت فعلی فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه ارائه داد و انجمن‌های علمی دانشجویی را یک ظرفیت پویا و فعال دانست که می‌توانند با کمک پارک علم و فناوری فعالیت­ های خویش را کاراتر کنند.