يکشنبه ١٣ خرداد ١٤٠٣ :: ١٥:٣٠

بیانیه رئیس پارک علم و فناوری لرستان به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد

امین طاهری گراوند رئیس پارک علم و فناوری لرستان در بیانیه‌ای به مناسبت ارتحال امام (ره) گفت: حفظ استقلال، عدم وابستگی فرهنگی، افتصادی، سیاسی و نظامی به قدرتهای بزرگ شرق و غرب و بازگشت به هویت اصیل ملتها، رمز رهایی از ظلم و ستم خارجی بود که امام خمینی (ره) به ملتهای آزاده جهان آموخت.

بیانیه رئیس پارک علم و فناوری لرستان به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، رئیس پارک به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت ‌امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد بیانیه‌ای صادر کردمتن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

در آستانه سالروز فراق بزرگ پرچمدار رسالت‌های الهی در قرن طغیان جاهلیت مدرن بر عقل وحیانی هستیم. بی شک حماسه خمینی که حرکت از ظلمت به نور بود، سرنوشت رهائی، شکوفائی و نجات ملت شریف ایران و امت اسلامی را رقم زد.

حفظ استقلال، عدم وابستگی فرهنگی، افتصادی، سیاسی و نظامی به قدرتهای بزرگ شرق و غرب و بازگشت به هویت اصیل ملتها، رمز رهایی از ظلم و ستم خارجی بود که امام خمینی (ره) به ملتهای آزاده جهان آموخت.

امین طاهری گراوند با گرامیداشت نام و یاد امام راحل عظیم الشأن- رضوان الله تعالی علیه- بر معرفی، تکریم و تعظیم آن شخصیت تاریخ ساز تأکید کرد و گفت: آتش حق خواهی و حق جویی که روح الله کبیر به برکت خون جدش حسین بن علی(ع)، در دل حق پرستان و آزادگان جهان روشن کرده است، به برکت حضور رهبر عظیم شان انقلاب (مد ظله العالی) همواره فروزان خواهد ماند و ان شاءالله در آینده ای نزدیک به نهضت جهانی منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد.

سلام بر خمینی، سلام بر 15 خرداد و سلام بر شهیدان و پیروان راه خمینی.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته