دوشنبه ٢١ خرداد ١٤٠٣ :: ١٦:٠٦

جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه علوم پزشکی

جلسه هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌های مشترک پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه علوم پزشکی جهت راه‌اندازی پردیس سلامت برگزار شد.

جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ روز دوشنبه (بیست و یکم خردادماه)، با هدف هم‌فکری و استفاده از ظرفیت‌های مشترک برای راه‌اندازی پردیس سلامت در لرستان، جلسه‌ای با حضور نمایندگان دفتر ارتباط با صنعت این دانشگاه در محل این پارک برگزار شد.

امین طاهری گراوند رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: در این جلسه در خصوص ظرفیت ها و پتانسیل های طرفین در توسعه فناوری در استان و افزایش نقش و مشارکت دانشجویان و فناوران دانشگاه علوم پزشکی در رونق تولید در استان بحث و تبادل نظر شد.

وی بیان کرد: در این راستا بر برگزاری جلسات مشترک بین فناوران پارک علم و فناوری لرستان و مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی و شبکه سازی فی مابین جهت افزایش تعاملات فناوری برای ارتقاء سطح فناوری‌های نوین در استان تأکید شد.

وی افزود: این جلسه گامی مهم در تحقق همکاری‌های مؤثر و پایدار بین این پارک و دانشگاه علوم پزشکی لرستان به شمار می‌رود و انتظار می‌رود که نتایج آن به زودی در قالب پروژه‌های فناورانه مشترک ملموس شود.