يکشنبه ١٧ تير ١٤٠٣ :: ١٢:٢٤

اعطای خدمات ویژه بانک کارآفرین به شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری لرستان

با هدف بررسی نحوه حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه استان، جلسه ای بین پارک علم و فناوری لرستان و بانک کارآفرین برگزار شد.

اعطای خدمات ویژه بانک کارآفرین به شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری لرستان

به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری لرستان، با هدف بررسی نحوه حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه استان، صبح امروز (یکشنبه 17 تیرماه) جلسه ای بین پارک علم و فناوری لرستان و بانک کارآفرین برگزار شد.

امین طاهری گراوند رییس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت: طی توافقات صورت گرفته بین صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و بانک کارآفرین، شرکت های دانش بنیان و فعالیت های فناورانه و نوآورانه در استان می توانند از مزایا و خدمات بانک کارآفرین بهره مند شوند.

وی بهره مندی از تخفیف 30 درصدی در کارمزد صدور ضمانت نامه، تامین 50 درصد از سپرده نقدی ضمانت نامه از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی، تخفیف 30 درصدی در کارمز گشایش اعتبار اسنادی داخلی، تامین پیش پرداخت نقدی و میان دریافت گشایش اعتبار اسنادی داخلی مدت دار و تامین معدل موجودی شرکت ها برای اخذ تسهیلات در چارچوب ضوابط را از مزایای مشمول این توافق نامه برشمرد.

عزت اله نصیری مهر رئیس شعبه بانک کارآفرین خرم آباد گفت: شرکت هایی که نسبت به تمرکز حساب های خود نزد این بانک اقدام کنند، می توانند از مزایای مورد توافق بهره مند شوند.