پنج شنبه ٣ خرداد ١٤٠٣ :: ٠٩:٥٠

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد بروجرد

جلسات عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد بروجرد برگزار شد.

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد بروجرد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 1 و 2 خردادماه سال جاری، جلسات ارزیابی، عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بروجرد در محل مرکز رشد این شهرستان برگزار شد.

امین طاهری گراوند رییس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت:  برای شناسایی، تحلیل و حل مشکلات در واحدهای فناور؛ عارضه یابی مراحل رشد و توسعه واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان و مراکز رشد تابعه در دستور کار این پارک قرار گرفت.

وی تشریح کرد: در این راستا دومین سری از جلسات عارضه یابی و ارزیابی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 1 و 2 خردادماه برنامه ریزی و به حول و قوه الهی با موفقیت انجام شد.

وی تشریح کرد: این ارزیابی بر اساس خوداظهاری و نیز جلسات تعاملی انجام و پس از شناسایی چالش‌ها و مسائل شرکت، راهکارهایی برای بهبود و دستیابی به وضع مطلوب به واحد فناور ارائه شد.

وی ابراز امیدواری کرد که واحدهای فناور، راهکارهای ارائه شده را در رأس فعالیت های خود قرار دهند و افزود: مراحل اجرا و اثربخشی این راهکارها پایش خواهد شد و  در صورت نیاز، راه‌حل‌های تکمیلی، اصلاحی یا جایگزین ارائه می شود.

طاهری گراوند از ارزیابی و عارضه یابی واحدهای فناور مستقر در سایر مراکز رشد استان در آینده نزدیک خبر داد.