سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣ :: ٢٢:٥٩

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد دورود

جلسات عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد دورود برگزار شد.

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد دورود

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، روز سه شنبه مورخ 22 خردادماه سال جاری، جلسات ارزیابی، عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دورود در محل مرکز رشد این شهرستان برگزار شد.

امین طاهری گراوند رییس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت: با رقابت شدید بین کسب‌وکارها که ناشی از پویایی بازارهای مختلف و سلایق متنوع مشتریان است، عارضه‌یابی به عنوان عاملی که باعث می‌شود تا مسائل مهم در شرکت‌های کوچک و بزرگ شناسایی شود و بر اساس آن گام‌های صحیح برای ارائه راه‌حل‌های مناسب در پاسخ به چالش‌ها و تحولات محیطی برداشته شود، بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

وی تشریح کرد: در این راستا سومین سری از جلسات عارضه یابی و ارزیابی در روز سه شنبه مورخ 22 خردادماه برنامه ریزی و به یاری پروردگار با موفقیت انجام شد.

وی افزود: این ارزیابی بر اساس خوداظهاری و نیز جلسات تعاملی انجام و پس از شناسایی مشکلات و عوامل موثر بر کارایی و عملکرد واحدهای فناور، راهکارهایی برای رسیدن به وضعیت مطلوب متناسب با نیاز هر واحد ارائه شد.

طاهری گراوند از ارزیابی و عارضه یابی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان الیگودرز در روز چهارشنبه مورخ 23 خردادماه خبر داد.