سه شنبه ٢٩ خرداد ١٤٠٣ :: ١٢:٥٧

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد دلفان

جلسات عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد دلفان برگزار شد.

عارضه یابی واحدهای فناور مرکز رشد دلفان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، روز سه شنبه مورخ 29 خردادماه سال جاری، جلسات ارزیابی، عارضه‌یابی، تحلیل و ارائه راهکار به واحدهای فناور مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان در محل مرکز رشد این شهرستان برگزار شد.

امین طاهری گراوند رییس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت: عارضه‌یابی در سازمان‌ها یکی از مهارت‌های الزامی برای بهبود عملکرد و کارایی است.

وی هدف اصلی عارضه‌یابی واحدهای فناور و دانش بنیان را تعیین وضعیت این واحدها و ارائه راه‌حل‌های بهینه جهت بهبود عملکرد و افزایش میزان رشد این واحدها برشمرد.

وی تشریح کرد: در این راستا پنجمین سری از جلسات عارضه یابی و ارزیابی در روز سه شنبه مورخ 29 خردادماه برنامه ریزی و با یاری خداوند متعال با موفقیت انجام شد.

وی افزود: این ارزیابی بر اساس خوداظهاری و نیز جلسات حضوری با واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دلفان انجام شد و برای حل مشکلات آن ها، راه‌حل‌های مختلف متناسب با وضعیت هر واحد ارائه شد.

طاهری گراوند پیگیری اقدامات برای اطمینان از حل مشکلات شرکتهای فناور و دانش بنیان را بر اساس راهکارهای پیشنهادی امری ضروری برای نیل به رشد مطلوب این واحدها برشمرد.